Krótkoterminowe ubezpieczenie OC

dla komisów

Szukasz krótkoterminowych ubezpieczeń dla Twojego komisu samochodowego?
Portal ubezpieczeniowy dla komisów ma dokładnie to, czego potrzebujesz! Oferuje on elastyczne polisy ubezpieczeniowe, które są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nie trać czasu na szukanie ubezpieczeń dla każdego samochodu z osobna - możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Ubezpieczenia komisowe to szybki, łatwy i wygodny sposób na zabezpieczenie Twojego biznesu. Niezwłocznie otrzymasz wycenę, a intuicyjna platforma pozwoli Ci szybko i sprawnie wykupić polisy dla każdego samochodu.

Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Podstawa prawną tego ubezpieczenia jest Art. 27 Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. O ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

ubezpieczenie krótkoterminowe OC

Informacje o komisowym ubezpieczeniu krótkoterminowym

Do kogo jest skierowana oferta?

Jeśli prowadzisz komis samochodowy i potrzebujesz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) na krótki okres czasu, to warto założyć konto komisowe u naszego Partnera. Komis otrzyma dostęp do portalu w ciągu 24 godzin od momentu zawarcia umowy.

Jaki jest okres krótkoterminowego ubezpieczenia OC?

Do wyboru są dostępne ubezpieczenia OC na okres 30 dni / 90 dni lub roczne.

Jakie pojazdy mogę wykupić krótkoterminowe OC?

Na osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz ciągniki siodłowe. Uzyskanie takiego ubezpieczenia jest możliwe tylko i wyłącznie na pojazd przeznaczony na sprzedaż oraz będący w posiadaniu komisu.

Czy polisę mogę wykupić online?

Tak! Po założeniu konta uzyskują Państwo dostęp do indywidualnego portalu, w którym można zakupić krótkoterminową polisę OC, które można od razu pobrać w formie dokumentu elektronicznego.

Jakie są inne korzyści z posiadania konta komisowego?

Dodatkową korzyścią jest porównywarka ubezpieczeń krótkoterminowych oraz oferujemy Państwu inne ubezpieczenia - takie jak ubezpieczenie gwarancyjne pojazdu - dostępne dla nabywcy przy zakupie pojazdu oraz szereg innych ubezpieczeń w promocyjnych cenach - o czym regularnie informujemy.

Jak założyć konto komisowe na portalu?

Aby założyć konta - w tym celu należy wypełnić wniosek u naszego Partnera oraz przesłać dokumenty wymagane podczas rejestracji (tj. podpisaną umowę o świadczenie usług elektronicznych).

Naszym partnerem jest:

ProsteUbezpieczenia.pl

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty krótkoterminowych ubezpieczeń OC aut dla komisów i uzyskać darmowe konto.

790 388 828